FAQ

Pełną gamę naszych pełnowartościowych dań kuchni indyjskiej, m.in. zupy, przystawki, dania mięsne przygotowywane z mięsa halal, jak również dania wegetariańskie i wegańskie oraz dania bezglutenowe. Menu na naszej stronie działa w formie sklepu, przez który będziesz mógł zamówić autentyczne dania kuchni indyjskiej prosto do swojego domu.

Tak, w naszej ofercie znajduje się mięso drobiowe oraz jagnięcina Halal.

Oczywiście, w porze obiadowej, od poniedziałku do piątku między 11:00 a 15:00 obowiązuje Lunch Menu. Lunch Menu nie jest dostępne jednak w dni świąteczne i wolne od pracy.

Aby być na bieżąco z promocjami sprawdzaj nasz profil na platformie Facebook oraz menu online, w którym co jakiś czas pojawiają się promocje

Rezerwacji można dokonać poprzez nasz adres e-mail lub najlepiej i najszybciej telefonicznie w godzinach pracy naszej restauracji. Wszystkie potrzebne informację znajdziesz na stronie Rezerwacja

Tak, dostępna jest płatność BLIKiem.

Można płacić gotówką oraz kartami płatniczymi i kredytowymi. Można również poprzez BLIK

Tak, mamy dostępne Vouchery, jeżeli jesteś zainteresowana/-y voucherem, zapytaj o nie obsługę lokalu.

Tak, można przyjść do lokalu z psem. Pies powinien być na smyczy i mieć kaganiec na wypadek, gdyby lokal był pełen Gości.

Posiadamy w naszym menu kategorię dla dzieci, która zawiera łagodne potrawy uwielbiane przez naszych najmłodszych Gości.